O nas

Projektantka Renata Mażul tworzenie odzieży pokochała już na Litwie skąd pochodzi. Zarówno tam, jak i w Rosji zdobywała wykształcenie w zakresie technologii produkcji, konstrukcji i szycia odzieży. Bezpośrednio po ukończeniu studiów podjęła pierwsze próby sprawdzenia swoich umiejętności jako krawcowa otwierając działalność.
Jednak prawdziwą przygodę z modą rozpoczęła dopiero gdy po przeprowadzce do Polski zamieszkała w małej miejscowości Mysłakowice - pod karkonoskimi szczytami, która od pokoleń słynęła z uprawy i przędzenia lnu. Wykorzystując bliskość istniejących tam już od 1844 roku najpopularniejszych Zakładów Lniarskich „ORZEŁ”
- zapragnęła bezgranicznie oddać się swojej pasji tworzenia. W taki to sposób narodziła się marka promująca tylko naturalne włókno.
Od 2002 roku pod logo MR nasza firma projektuje i szyje kolekcje odzieży damskiej i męskiej wyłącznie z polskiego lnu, który w szczególny sposób zachwyca wszystkich klientów wielobarwnością. Nasze wzory MR powstają w polskiej pracowni, pod czujnym okiem projektantki doglądającej produkcji na każdym etapie: od szkicu aż po precyzyjne wykończanie, które jest dla nas niezwykle istotne. Wśród projektów w szczególności możemy wyróżnić innowacyjne sukienki na każdą okazje, które podbiły serca zarówno Polek jak i kobiet z innych stron świata: Kanady, Australii, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Niemiec czy Izraela.

Natural Collection MR to marka wychodząca z odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet
ceniących sobie zarówno zdrowy styl życia i wygodę oraz niewymuszoną elegancje i wielofunkcyjność.